Fly4free.pl

Sztos! Weekend w Wenecji za 393 PLN. Loty z Wrocławia i 2 noce w hotelu w sercu miasta

393 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yasonya / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zakładam, że właśnie dla takich ofert tutaj jesteście! Dlatego nie zmarnujcie okazji i zarezerwujcie wycieczkę do pięknej Wenecji i to w terminie obejmującym dni wolne od pracy. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Do Włoch udacie się w piątek (25 listopada) z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie w niedzielę (27.11). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie 147 PLN/osoba.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w hotelu Alla Fava, który znajduje się w odległości 100 metrów od mostu Rialto. Z lotniska Treviso w okolice miejsca noclegowego (dworzec Venezia S. Lucia) dostaniecie się komunikacją publiczną.

Termin podróży: 25 – 27 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 393 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 294 PLN/2 osoby

Wrocław – Wenecja – Wrocław »

Hotel 492 PLN/2 osoby/2 noce

W Wenecji rekomenduję wam noclegi w hotelu Alla Fava. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Taniej wychodzi polecieć piątek-sobota we wcześniejszym okresie ;) bilet lotniczy jest droższy, ale wylatuje się w piątek o 6 rano z Wrocławia i powrót w sobotę, wylot z Treviso po 19:00, więc sporo czasu jak na zwiedzanie Wenecji. Ma się prawie dwa pełne dni, a nie jak w tytułowej opcji, 2 noclegi i tylko jeden dzień zwiedzania. ;)))
worm^, 10 sierpnia 2022, 20:21 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »