Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Turynu za 400 PLN. Loty z Krakowa i 3 noce w 4* hotelu

400 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka do Włoch to zawsze dobry pomysł! Tym razem spędźcie weekend w stolicy Piemontu, gdzie czekają na was niesamowite zabytki, genialna, włoska kuchnia oraz 4* hotel położony w świetnej lokalizacji – a to wszystko w przyjemnej dla portfela cenie.

Na wycieczkę do Turynu wybierzecie się w tym miesiącu, w terminie 18 – 21 lutego (piątek – poniedziałek). Czeka was bezpośredni lot z Krakowa, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

W Piemoncie zatrzymajcie się w 4* hotelu Diplomatic, który znajduje się w samym sercu miasta. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Termin podróży: 18 – 21 lutego
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 400 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 92 PLN/2 osoby

Kraków – Turyn – Kraków >>

Hotel 707 PLN/2 osoby/3 noce

Na miejscu zatrzymajcie się w 4* hotelu Diplomatic, który położony jest w samym sercu zabytkowej części Turynu. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki oraz Wi-Fi. W cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Turyn to idealny kierunek podróży na weekend. Nie tylko ze względu na historię miasta oraz liczne, zachowane w nim zabytki, ale też na odległość od pobliskiej Doliny Aosty. Wiedzieliście, że to właśnie w tym mieście urodził się pierwszy król zjednoczonego państwa: Wiktor Emanuel II 😊?

Miasto najprościej będzie wam zwiedzić na piechotę. Podczas długiego spaceru, koniecznie zobaczcie wieżę Mole Antonelliana, którą z pewnością kojarzycie już z pocztówkowych zdjęć stolicy Piemontu. Obecnie we wspomnianym budynku znajduje się Narodowe Muzeum Kinematografii, do którego zdecydowanie polecam wam się wybrać, bo tutejsza wystawa robi imponujące wrażenie.

Co jeszcze? Pałac KrólewskiPalazzo Madama oraz Palazzo Carignano. Fanom motoryzacji rekomenduję skierować swoje kroki także do Muzeum Automobilizmu, które uznane zostało za jedno z 50 najlepszych muzeów na świecie.

turyn widok na miasto
Foto: Doctor_J / Shutterstock
Juventus stadion
Foto: Bobkov Evgeniy / Shutterstock
Foto: RossHelen / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »