Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Turku za 196 PLN (216 PLN bez WDC). Loty z Gdańska + nocleg w 3* hotelu

196 PLN
Turku panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Karasev Victor / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się na krótki city break do Finlandii. Nie będziecie musieli wykorzystywać dni urlopowych, a za przeloty oraz zakwaterowanie zapłacicie tytułowe 196 PLN.

Podsumowanie oferty

196 PLN / osoba (392 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Turku (16-17 marca) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Hotelu Hesehotelli za 236 PLN / 2 osoby / 1 noc (118 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Turku proponuję Wam zakwaterowanie w 3* Hotelu Hesehotelli. Wyróżnia się on dogodną lokalizacją w centrum miasta, tuż obok dworca autobusowego. Komfortowe pokoje wyposażone są w klimatyzację i ogrzewanie, telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i prywatną łazienkę. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do internetu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »