Fly4free.pl

Zamieszkajcie na łodzi! Wycieczka do Sztokholmu za 412 PLN. Loty z Wrocławia + hotel ze śniadaniami

412 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: everst / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie weekendowe city breaki? Tym razem wybierzcie się w nietypową podróż do stolicy Szwecji, gdzie spędzicie kilka dni, zamieszkując w hotelu znajdującym się… na łodzi! Co więcej, czekają was loty na lotnisko w Arlandzie, z którego w prosty i o wiele tańszy sposób (w stosunku do lotniska Skavsta) dostaniecie się do centrum miasta.

Do szwedzkiej stolicy udacie się z Wrocławia. Wyjazd odbędzie się w okołoweekendowym terminie: 7 – 9 maja (sobota – poniedziałek). Duży atut oferty stanowi fakt, że polecicie na główne lotnisko w Sztokholmie (Arlanda), skąd w łatwy sposób dostaniecie się do centrum miasta. Na wycieczkę wybierzecie się na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny.

W Sztokholmie zatrzymajcie się w oryginalnym 3* hotelu Mälardrottningen, który znajduje się… na łodzi! Dodatkowo w obiekcie czekają was również codzienne, smaczne śniadania w formie bufetu.

Termin podróży: 7 – 9 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel na łodzi

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 412 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 734 PLN/2 osoby/pobyt

W Sztokholmie, tak jak wspomniałam w tytule – zamieszkajcie na łodzi! 3* hotel Mälardrottningen znajduje się w samym sercu miasta i gwarantuje przepiękne, panoramiczne widoki. Na terenie obiektu działa bezpłatne Wi-Fi, a co więcej – w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »