Fly4free.pl

Weekend w Polsce! Loty do Poznania z Krakowa i nocleg w 4* hotelu Mercure za 244 PLN

244 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergey Dzyuba / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście spragnieni lotniczych podróży? W takim razie skorzystajcie z tej propozycji i w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy, wybierzcie się na wycieczkę do stolicy województwa wielkopolskiego.

Do Poznania wylecicie z krakowskiego lotniska w Balicach w sobotę (19 listopada) o godzinie 7:25. Do województwa małopolskiego wyruszycie w niedzielę (20 listopada) o godzinie 20:20. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair, a za bilety zapłacicie tylko 105 PLN/osoba.

W Wielkopolsce zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Mercure Poznań Centrum, który znajduje się nieopodal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (Rondo Kaponiera) dojedziecie autobusem nr 159.

Termin podróży: 19 – 20 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz nocleg w 4* hotelu zapłacicie tylko 244 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 210 PLN/2 osoby

Kraków – Poznań – Kraków »

Hotel 278 PLN/2 osoby/noc

W Poznaniu rekomenduję wam nocleg w 4* hotelu Mercure Poznań Centrum. Każdy pokoju został urządzony w nowoczesnym stylu i wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »