Fly4free.pl

Weekend w Polsce: zestawienie noclegów w 4* hotelach z krytym basenem od 238 PLN/noc

Foto: Elnur / Shutterstock
od
238 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.03.2022 - 24.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wiosna zbliża się wielkimi krokami – myślicie o spędzenie weekendu poza domem? Co powiecie na możliwość odpoczynku w bardzo dobrym 4* hotelu dysponującym bogatym zapleczem relaksacyjno-wypoczynkowym? W poniższym zbiorze znajdziecie kilka ciekawych miejsc noclegowych w różnych częściach kraju.

Jako osoba pracująca, rozumiem wasze potrzeby i moja propozycja opiera się na pobytach weekendowych (sobota-niedziela), a każdy wybrany przeze mnie obiekt może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami wystawionymi przez dotychczasowych podróżnych. Ponadto w każdym 4* hotelu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz krytego basenu.

Hotel od 238 PLN/2 osoby/2

Najmniej zapłacicie za pobyt w 4* hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa, który znajduje się otoczeniu łąk i pól. Dzięki swojemu położeniu (mieści się on we wsi Dosłońce), na miejscu odpoczniecie od zgiełku dużego miasta. W cenie pobytu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi i bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W samym sercu Legnicy proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Gwarna. Ponadto w cenie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz sauny suchej. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz lodówkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w 4* hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club, który mieści się na terenie rozległego, pięknego parku, a od Góry Kalwarii dzieli go niespełna 12 km. W cenie zakwaterowania zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy polskich gór – Zakopanem, rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Grand Nosalowy Dwór, który znajduje się u podnóża góry Nosal. Dostęp do sieci WiFi, krytego basenu, sauny oraz centrum fitness – to zapewnione będziecie mieli w cenę zakwaterowania.

Dowiedzie się więcej o tym hotelu

Góry zamieniamy nad wybrzeża Morza Bałtyckiego, gdzie wybrałem dla was 4* hotel Sopot. Znajduje się on w odległości 50 metrów od plaży miejskiej. Zatrzymując się w tym niezwykłym hotelu, przysługuje wam 20% zniżki na wstęp do parku wodnego Aquapark Sopot.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Warka rekomenduję wam zakwaterowanie w niezwykłym 4* hotelu Sielanka nad Pilica, który położony jest nad rzeką Pilicą. Wszystkie pokoje zostały nowocześnie urządzone i wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatnia moja propozycja ponownie dotyczy zakwaterowania w Zakopanem, ale tym razem proponuję wam pobyt w 4* hotelu Paryski Art & Business, który od Kasprowego Wierchu oddalony jest o ok. 2 km. Dostęp do krytego basenu, sieci WiFi, codzienne śniadania oraz możliwość korzystania z parkingu – to wszystko będziecie mieli zapewnione na miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »