Fly4free.pl

Weekend w Polsce: zestawienie noclegów w hotelach z własnym browarem od 204 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elevate / Unsplash.com
od
204 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2022 - 27.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W październiku oraz listopadzie proponuję wam spędzić weekend w jednym z kilku obiektach, które słynną z tego, że produkują własne piwo! Jakie to miejsca, gdzie je znajdziecie i ile trzeba zapłacić za pobyt? Tego dowiecie się z dalszej części tekstu.

Jak wspomniałem na wstępie, na weekend pełen wrażeń wybrać się będziecie mogli w październikowy lub listopadowy weekend – na przykład 8-9.10 (sobota-niedziela). Za pobyt dwóch osób w tym dogodnym terminie zapłacicie od 204 PLN/noc.

Hotel od 204 PLN/2 osoby/noc

Najmniej kosztować was będzie pobyt w znakomity pensjonacie Stary Browar, który położony jest w Szubinie, w województwie kujawsko-pomorskim. Mieści się on w budynku, w którym znajdował się niegdyś jeden z najstarszych polskich browarów. Na miejscu będziecie mogli oddać się degustacji piwa jasnego oraz ciemnego.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w 3* hotelu Legnicki Browar Książęcy, który położony jest w sąsiedztwie starego miasta, w Legnicy. Tutejszy browar jest integralną częścią kompleksu (hotel i restauracja) mieszczącego się w ponad 100-letniej kamienicy. W cenie noclegów zapewnione będziecie mieli śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W samym Częstochowie rekomenduję wam noclegi w 3* Browar Czenstochovia Hotel&Spa, który położony jest w samym sercu miasta. Na miejscu będziecie mieli okazję spróbować lokalnych „złotych trunków”, a za dodatkową opłatą skorzystać możecie z piwnego spa!

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast w stolicy Górnego Śląska rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Best Western Mariacki, który mieści się w imprezowej części Katowic. Na jego terenie funkcjonuje kameralny browar mariacki, w którym warzone są piwa: niepasteryzowane, niefiltrowa oraz naturalne.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W Opolu mam dla was ofertę zakwaterowania ze śniadaniem w 3* hotelu & Browar Slociak. W miejscowym browarze spróbować będziecie mogli tutejszych wyrobów: Klinkierowy Przepał, Opolskie Jasne, Sławicka Pszenica oraz Słodziaki – czyli piwa z dodatkiem miodu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W dolnośląskiej wsi Miłków mieści się 3* hotel Pałac Spiż, który znajduje się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego! Codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz darmowy parking – to będziecie mieli zapewnione w cenie. W tutejszym browarze warzone są piwa Spiż: jasne, mocne, pszeniczne, ciemne, karmelowe oraz miodowe.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Przestańscie wprowadzać w błąd klientów!! Browar w Szubinie dzłałał do 1935 roku. To co jest obecnie to piwa z browaru Krajan z Nakła. Na miejscu nie ma żadnej instalacji i nie pierwszy raz ten podmiot próbuje się podpiąć pod stary browar.
e-prezes, 29 września 2022, 20:59 | odpowiedz
W Mikołowie też nie ma browaru. Wozi się piwo ze Spiża z innych lokalizacji tego podmiotu.
e-prezes, 29 września 2022, 21:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »