Fly4free.pl

Wiosenny weekend w Finlandii za 218 PLN (254 PLN bez WDC). Loty z Gdańska i hotel

218 PLN
wiosna w turku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jarmo Piironen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie traćcie urlopu i wybierzcie się na krótki city break do Turku. Za loty w dogodnych terminie (sobota-niedziela) i zakwaterowanie zapłacicie 218 PLN.

Turku było stolicą Finlandii od 1809 do 1812 roku. Jest uznawane za najstarsze miasto w całym kraju. Jeden dzień w sam raz wystarczy na zobaczenie wszystkich atrakcji. Jeśli chcecie wybrać się na dłużej do tego kraju polecam Wam skorzystać z przejazdów Onnibusem, bilety można kupić już za 1 EUR. Łącząc tanie loty i autobus można złożyć ciekawą wycieczkę np.:

Wycieczka do Finlandii: Helsinki, Rauma i Turku z Gdańska za 95 PLN. Loty + przejazdy »

Podsumowanie oferty

218 PLN / osoba (435 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Turku (23-24 marca) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Linnasmäki za 279 PLN / 2 osoby / 1 noc (140 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Linnasmäki położony jest 10 minut jazdy od centrum miasta. We wszystkich pokojach mieści się łazienka z prysznicem, telewizor, aneks kuchenny z lodówką, płytą grzejną i ekspresem do kawy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Loty wiosenne 23 marca, ale na zdjęciu to taka bardziej Finlandia z okolic 23 maja ;)
Djorkaeff, 3 lutego 2019, 15:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »