Fly4free.pl

Ferie: weekend w Alesund za 300 PLN (320 PLN bez WDC). Loty + 2 noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
300 PLN
Oferta nieaktualna
Alesund panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mark Amundson / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w okresie ferii zimowych na przedłużony weekend do otoczonego fiordami, urokliwego norweskiego miasteczka. Za przeloty oraz wynajęcie mieszkania w centrum zapłacicie tytułowe 300 PLN.

Podsumowanie oferty

300 PLN / osoba (1198 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (13-15 lutego) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Nice flat in sentral Ålesund za 886 PLN / 4 osoby / 2 noce (222 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Alesund rozważcie wynajęcie całego mieszkania. Położone jest w spokojnej dzielnicy, blisko parku miejskiego i schodów do słynnego punktu widokowego Fjellstua. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, salon, sypialnia i prywatna łazienka.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie apartamentu w Norwegii >>

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie do Alesund. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »