Fly4free.pl

Weekendowa jednodniówka w Londynie z Wrocławia za 92 PLN

92 PLN
Oferta wyprzedana
londyn panorama miasta
Foto: Lukasz Pajor / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Korzystając z bardzo dogodnego rozkładu lotów możecie wybrać się, w niskiej cenie, na jednodniową wycieczkę do Londynu. Mnogość atrakcji na miejscu na pewno nie pozwoli wam się tam nudzić.

Nie dość, że oszczędzacie na kosztach noclegu, to jeszcze wasz urlop pozostanie nienaruszony, gdyż w podróż wybierzecie się w sobotę. Na wycieczkę wyruszycie wczesnym rankiem, a do Polski wrócicie po północy. Na szczęście przed wami będzie cała niedziela, aby odespać trudy wyjazdu! Z lotniska Luton do centrum Londynu możecie dojechać korzystając z oferty przewoźnika easyBus. Im wcześniej zarezerwujecie bilety, tym taniej podróżujecie – ceny zaczynają się od 1 funta.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
SUPER. Juz kupione . troszke drozej bo okolo 230 zl za dwie osoby w obie strony , ale krotki city break na pierwszy raZ WYSTARCZY. I NIEDZIELA NA ODESPANIE. DZIEKI ZA SUPER OFERTE
M.kardasiewicz, 27 lipca 2019, 21:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »