Fly4free.pl

Ucieknijcie przed jesienią! Pula z Poznania za 361 PLN. W cenie loty + apartament w centrum miasta

361 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Enrico14 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ale cena! Spędźcie 4 jesienne dni na Bałkanach, a dokładniej w Chorwacji. Zobaczcie słynny amfiteatr przypominający rzymskie Koloseum, spróbujcie świeżych owoców morza i odkryjcie przepiękną Istrię. Dodatkowo zamieszkajcie w centrum zabytkowej części miasta i cieszcie się podróżą, unikając turystycznego zgiełku 😊.

Do Chorwacji polecicie z poznańskiego lotniska, na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Do Puli wybierzecie się na jesień, w terminie 11 – 15 października. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

Na miejscu zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie luxury flats, który położony jest w samym sercu Puli. Na miejscu znajduje się taras, a wszystkie pokoje wyposażono w pościel, ręczniki oraz lodówkę.

Termin podróży: 11 – 15 października
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie na 4 noce zapłacicie tylko 361 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż138 PLN/2 osoby

Poznań – Pula – Poznań >>

Hotel583 PLN/2 osoby/4 noce

W Puli zamieszkajcie w centrum miasta! 3* luxury flats to elegancko urządzony obiekt oferujący klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi. Decydując się na pobyt w tym miejscu, będziecie mieli blisko do zamku oraz muzeum archeologicznego Istrii.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód426 PLN/4 dni

Chcecie zobaczyć więcej? Poruszanie się po Chorwacji ułatwi wam wypożyczony samochód. W przypadku tej podróży polecam wam auto marki Volkswagen (model up! lub inne auto zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Chorwacja to zawsze świetny pomysł, szczególnie że obecnie w tak prosty sposób można się do niej dostać, dzięki licznym połączeniom lotniczym z Polski. Tym razem wybierzcie się do Puli, miasta portowego leżącego na półwyspie Istria. Październikowy termin wycieczki pozwoli wam uniknąć turystycznych tłumów, które zalewają miasto podczas wakacyjnego sezonu 😊.

Co robić na miejscu? Przede wszystkim odwiedźcie symbol Puli – czyli rzymski amfiteatr, którego budowa rozpoczęła się jeszcze za czasów panowania Oktawiana Augusta w 2 wieku p.n.e. Co ciekawe, w czasach starożytnych miejsce to pełniło funkcję areny walk gladiatorów.

Wieczory natomiast spędźcie na spacerach wąskimi uliczkami starej części miasta. Zobaczcie Łuk Sergiusza, Świątynię Augusta oraz wenecką twierdzę Kastel. Nie zapominajcie również o porcie, wzdłuż którego ulokowanych jest wiele restauracji serwujących lokalne przysmaki.

Foto: nikolpetr / yayimages.com
Foto: giannakisphoto / yayimages.com
łódka na morzu
Foto: Darios / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 1 lipca wszyscy podróżujący do Chorwacji muszą przedstawić na granicy Unijny Certyfikat COVID, dowód zaszczepienia, ozdrowienia lub negatywny wynik testu na koronawirusa.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Więcej na temat obostrzeń w Chorwacji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziecie na naszym forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »