Wczasy w Albanii: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1849 PLN. Wyloty z 2 polskich miast
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
A może tak na Bałkany? Skorzystajcie ze świetnej oferty biura podróży Rego-Bis i wybierzcie się do Albanii, gdzie odpoczniecie w 4* hotelu z komfortowym wyżywieniem all inclusive.
Do Albanii udacie się w terminie 4-11 czerwca. Na miejsce polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy. Zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Mediterrane, który położony jest w pobliżu plaży. Dla gości udostępniono m.in. basen, zjeżdżalnie, siłownię, strefę spa, Wi-Fi oraz klimatyzowane pokoje. Wypoczynkowi będą sprzyjać codzienne posiłki w ramach all inclusive. W cenę wliczono również transfery z lotniska do hotelu i z powrotem.
Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Przydatne informacje
- Albania zniosła wszystkie obostrzenia wjazdowe, nawet dla niezaszczepionych osób.
- Natomiast więcej na temat aktualnych obostrzeń panujących na miejscu przeczytacie tutaj.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Albanii znajdziecie na naszym forum.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami »
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Djerba od 1985 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Monastir od 1825 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Kusadasi od 2345 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?