Fly4free.pl

Wczasy na Fuerteventurze: 7 dni w hotelu z all inclusive od 1539 PLN. Wylot z 2 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: jaras72 / Shutterstock
od
1539 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.03.2022 - 21.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni słońca? Spakujcie walizki i wybierzcie się już za kilka dni na Kanary, gdzie spędzicie aż tydzień w dobrze ocenianym hotelu. Basen, restauracja oraz centrum fitness to tylko kilka udogodnień, których możecie spodziewać się na miejscu. Dodatkowo formuła all inclusive, która pozwoli wam wypocząć w pełni.

Na wycieczkę do Hiszpanii udacie się z Poznania lub Warszawy już za kilka dni, w terminie: 14 – 21 marca. Czeka was bezpośredni lot na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym w cenę bagażem rejestrowanym (do 20 kg/osoba).

Na Fuerteventurze spędzicie 7 dni w dobrze ocenianym 3* hotelu Royal Suite. Czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje z prywatną łazienką, 2 bary, świetnie wyposażone centrum fitness oraz odkryty basen wraz z zielonym ogrodem. A to wszystko z formułą all inclusive!

Termin podróży: 14 – 21 marca
Wylot z: Poznania i Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Przydatne informacje
  • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Fuerteventura dla łasuchów? Zobaczcie, gdzie jeść, aby nie przepłacić.
  • Fuerteventura w pigułce: co warto zobaczyć oraz gdzie wypoczywać? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »