Fly4free.pl

Wczasy na Cyprze: 9 dni w hotelu z wyżywieniem za 2299 PLN. Wylot z Wrocławia

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FOTOGRIN / Shutterstock
od
2299 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.06.2023 - 15.06.2023
Udaj się na słoneczną Wyspę Afrodyty, gdzie czekają na ciebie malownicze widoki, piękne plaże i dużo słońca. Tym razem na Cyprze spędzisz 9 dni w hotelu z wyżywieniem, a organizacją wyjazdu zajmie się biuro podróży Exim Tours.

Urlop na Cyprze zaplanowany został w dniach 6-15 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot do Pafos z Wrocławia. W cenę wliczono podróż z bagażem podręcznym, transfery do hotelu i podstawowe ubezpieczenie.

Na Wyspie Afrodyty spędzisz tydzień w 3* Paphiessa Hotel and Apartments. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, balkonem, WiFi i TV. Na miejscu znajdziesz również kompleks basenów, taras słoneczny, siłownię, restaurację i bogate zaplecze sportowe. W cenę pakietu wliczono śniadania i obiadokolacje.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Wrocławia
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »