Fly4free.pl

Walentynki w PLL LOT: Europa od 164 PLN, Astana od 766 PLN, Kanada i USA od 1687 PLN, Azja od 1944 PLN

164 PLN
Dreamliner PLL LOT
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: NextNewMedia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

U naszego narodowego przewoźnika rozpoczęła się właśnie duża, 3-dniowa promocja. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie dla siebie walentynkowe (i nie tylko) podróże.

Warunki promocji:

  • wyprzedaż trwa od 23 do 25 stycznia;
  • obniżone ceny do Europy i Azji dostępne są od 6 do 28 lutego;
  • podróże do Ameryki Północnej możecie rezerwować w terminie 6 lutego – 31 marca;
  • oferta dotyczy wylotów z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina oraz Zielonej Góry.

To, na co warto zwrócić uwagę w ramach trwającej obniżki to tradycyjnie bardzo tanie loty na Litwę, dużo terminów podróży do Amsterdamu (skąd można upolować świetne okazje na dalekie trasy), bezpośrednie loty do USA (Chicago, Nowy Jork, Los Angeles) oraz rzadko trafiające się w promocyjnych cenach Bali.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Wszystkie kierunki w promocyjnych cenach:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Uwielbiam od ostatniego roku promocje LOT, a w szczególności ceny promocyjne "od", tu kwota. Promocja do końca marca? Przedostatni  weekend marca do Zagrzebia za 720 zł, "cena od 399". Pozdrawiam LOT. Oby tak dalej. Myślę, że prawie 30 przelotów jak w ostatnich latach wspólnie już nie wykręcimy :(
mnowic76, 23 stycznia 2019, 9:10 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Wgrali te ceny już? Zurych niedostępny wcale za 279 z waw ani z regionów. W poprzednim promo było pełno terminow
stonka, 23 stycznia 2019, 13:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »