Fly4free.pl

Walentynki w Neapolu za 380 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Wrocławia i 3 noce w 3* hotelu

380 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na krótką wycieczkę pod Wezuwiusza, gdzie zapewne zjecie jedną z najlepszych pizz w swoim życiu oraz doznacie niezłego szoku… kulturowego i nie tylko 😉 . Gwarantuję wam, że w Neapolu nie sposób się nudzić! Nie wierzycie? W takim razie przekonajcie się na własnej skórze.

Do Kampanii udacie się w terminie obejmującym międzynarodowe święto zakochany (popularne walentynki). Podróż rozpoczniecie na wrocławskim lotnisku im. Mikołaja Kopernika, skąd w sobotę 12 lutego wylecicie do Włoch, a do kraju wrócicie po 3-dniowym pobycie w Neapolu (15.2). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Neapolu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu B&B Metropolitan, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Napoli Centrale. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 13 PLN.

Termin podróży: 12 – 15 lutego
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz 3 noce w hotelu zapłacicie tylko 380 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 311 PLN/2 osoby

Wrocław – Neapol – Wrocław »

Hotel 449 PLN/2 osoby/3 noce

W Neapolu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu B&B Metropolitan, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o nieco ponad 1 km. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Neapolu

Wizyta w stolicy regionu Kampania nie może obejść bez zwiedzania słynnych Pompei. Z Neapolu (stacja Napoli Piazza Garibaldi) do tego historycznego miasta dojedziecie kolejką podmiejską za 2,8 EUR (ok. 13 PLN) w jedną stronę. Bilet na przejazd kupić możecie online lub na dworcu w automacie oraz kasie. A co warto zobaczyć, będąc w Neapolu? Tego dowiecie się tego wątku na forum, w którym nasi użytkownicy dzielą się: informacjami, poradami oraz wskazówkami.

Foto: Tom Podmore / Unsplash.com
panorama Neapolu
Foto: Mariia Golovianko / Shutterstock
sorrento
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »