Fly4free.pl

Tanio: wakacyjny weekend w Budapeszcie za 197 PLN. Loty z Warszawy oraz 2 noclegi #sierpień

197 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frantic00/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Znakomita okazja, aby wybrać się w szczycie sezonu urlopowego do stolicy naszych bratanków. Zabierzcie rodzinę lub znajomych i odwiedźcie takie atrakcje jak Zamek Królewski, Wzgórze Gellerta, czy słynny budynek Parlamentu. A w wolnych chwilach skosztujcie bogatego życia nocnego w jednym ze słynnych ruin-pubów.

Do Budapesztu wybierzecie się pod koniec wakacji, w terminie 21 – 23 sierpnia. W najniższej cenie polecą członkowie Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny – sprawdźcie nasze porady, jak bez problemu się spakować.

W Budapeszcie będziecie mieli do dyspozycji przestronny, bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości apartament. Jego atutem jest lokalizacja – 15 minut spacerem od centrum miasta.

Termin podróży: sierpień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie:  apartament

Za 2 dni w Budapeszcie zapłacicie 197 PLN za osobę, przy 4 podróżnych.

Hotel261 PLN/4 osoby

W Budapeszcie wybrałem dla was zakwaterowanie w Royal Exclusive Apartments. Nowoczesne apartamenty wyposażone są w balkon, kuchnię, część wypoczynkową oraz prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: booking.com
Foto: booking.com

Weekend w Budapeszcie?

Znany i lubiany Budapeszt jest idealnym miejscem na krótki city break. Stolica naszych bratanków oferuje mnóstwo atrakcji, których nie możecie ominąć. Najważniejsze z nich to Wzgórze Zamkowe, Zamek Królewski, Baszta Rybacka, kościół Macieja, Wzgórze Gellerta, czy słynny budynek parlamentu.

Termin waszej wizyty przypada na weekend, dlatego będziecie mogli skosztować bogatego życia nocnego – miasto posiada niezliczoną ilość barów, restauracji i klubów. Specyfiką Budapesztu są także słynne „zrujnowane puby” – rekomenduję odwiedziny w Szimpla Kert. Wyczerpujące informacje na temat Budapesztu znajdziecie na naszym forum.

Foto: TTstudio / Shutterstock
Budapeszt
Foto: Anna Pertseva / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska w Budapeszcie do centrum miasta łatwo dostaniecie się transportem publicznym.

  • Będziecie mogli zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 30 EUR.

  • Płacąc na Węgrzech wielowalutową kartą Revolut nie stracicie na przewalutowaniach.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »