Wakacyjny relaks we Włoszech 💚🤍❤️ Loty (piątek-poniedziałek) i pobyt w 4⭐ hotelu za 969 PLN
Do Włoch wylecisz w piątek (10 lipca) z Katowic o 11:20. W drogę powrotną wyruszysz w poniedziałek (13 lipca), a wylot zaplanowany jest na 14:00. Podróżować będziesz linią Wizz Air z bagażem podręcznym.
Urlop spędzisz w 4* hotel Genty w Rimini, który znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od plaży i nadmorskiej promenady. Dogodna lokalizacja pozwala szybko dotrzeć także do historycznego centrum miasta z klimatycznymi uliczkami i restauracjami. W cenie pobytu otrzymasz śniadanie.
📅 Termin podróży: 10 – 13 lipca
✈️ Wylot z: Katowic
💼 Bagaż: podręczny 40x30x20 cm
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙋 Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 969 PLN
Samochód od 406 PLN/pobyt
Po przylocie do Rimini warto wypożyczyć auto, bo najpiękniejsze miejsca regionu są dosłownie na wyciągnięcie ręki. W mniej niż godzinę dojedziesz do klimatycznego San Marino, malowniczego miasteczka Gradara ze średniowiecznym zamkiem czy urokliwej Rawenny słynącej z bizantyjskich mozaik.
Wynajmij go taniej: –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Costa Brava od 1815 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Pafos od 1986 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Słoneczny Brzeg od 1708 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?