Fly4free.pl

Wakacje: Bratysława na 2-dniowy city-break za 284 PLN (loty z Warszawy + 3* hotel)

284 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TTstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na zarezerwowanie krótkiego wypadu do naszych południowych sąsiadów. Dostępnych jest mnóstwo lotów w niskich cenach, dlatego będziecie mogli modyfikować termin swojej podróży.

Podsumowanie oferty

284 PLN / osoba (567 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Bratysławy (9-11 sierpnia) za 216 PLN / 2 osoby (108 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 3* hotelu Color za 351 PLN / 2 osoby / 2 noce (176 PLN / osoba)
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Hotel Color oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje obejmują część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem. Większość została ponadto wyposażona w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »