Wakacyjna wycieczka do Porto za 586 PLN. Loty z Wrocławia + 3 noclegi
(Aktualizacja) Okazja na sierpniową wycieczkę do pięknej Portugalii. Na Półwysep Iberyjski, na przedłużony weekend, polecicie ze stolicy Dolnego Śląska.
Porto – miasto położone na wzgórzach, nad Oceanem Atlantyckim, gdzie budynki przykuwają uwagę mieniącą się czerwienią dachówek. Zagubcie się na uliczkach starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wieczór spędźcie nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.
Podsumowanie oferty
Loty z Wrocławia do Porto (18-21 sierpnia) za 586 PLN / 2 osoby (293 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Residencial Vale Formoso za 586 PLN / 2 osoby / 3 noce (293 PLN / osoba) Najtańsze bilety kupicie podczas trwającej dzisiaj promocji.
Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club. Residencial Vale Formoso znajduje się 10 minut jazdy autobusem od centrum Porto. Pokoje są prosto urządzone i klimatyzowane. Każdy z nich dysponuje łazienką i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych.
Pafos od 2163 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Słoneczny Brzeg od 1824 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Alanya od 2551 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?