Fly4free.pl

Wakacje w Rzymie za 1277 PLN. Loty z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu

1277 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Belenos / Shutterstock
Marzy ci się wizyta w Wiecznym Mieście? Idealnie się składa! Wykorzystaj tegoroczny sezon urlopowy, by odwiedzić wspaniałą włoską stolicę. Zobacz słynne Koloseum, wybierz się do Watykanu oraz przespaceruj się po malowniczych uliczkach Zatybrza.

Do Rzymu udasz się z lotniska w Warszawie (Modlin) w terminie 15-19 lipca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Włoch zatrzymasz się w 4* hotelu Turner, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 1277 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1803 PLN/2 osoby/4 noce

W Rzymie zatrzymaj się w 4* hotelu Turner, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 130 PLN/osoba

W trakcie pobytu w stolicy Włoch nie zapomnij o zwiedzeniu jej głównej atrakcji, czyli niesamowitego Koloseum.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »