Fly4free.pl

Wakacje w Pirenejach za 599 PLN. Loty z Krakowa, 4 noclegi i auto

599 PLN
pireneje
Foto: PHILIPIMAGE / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się z rodziną lub przyjaciółmi na lipcową wycieczkę do Francji. Przygotowałem dla Was pełen pakiet: bilety lotnicze, zakwaterowanie i samochód na cały pobyt.

Lourdes to jeden z najsłynniejszych na świecie ośrodków kultu religijnego, a także brama i dobra baza wypadowa do podróży po Pirenejach. W cenę lotów wliczony jest bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować.

Wylądujecie w Lourdes, ale nie martwcie się, do miejsca zakwaterowania dojedziecie wypożyczonym autem. Noclegi (833 PLN / 4 osoby za cały pobyt) są oddalone o 50 km.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

We Francji proponuję Wam zakwaterowanie w Studio 4 Personnes, który położony jest w miejscowości La Mongie. Ten apartament obejmuje sypialnię, kuchnię z kuchenką mikrofalową i lodówką, telewizor LCD, część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem. Za 4 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 809 PLN / 4 osoby.

Wypożyczonym samochodem szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »