Fly4free.pl

Wakacje nad Morzem Czarnym za 1104 PLN. Bezpośrednio PLL LOT do Batumi z Warszawy i 4* hotel ze śniadaniami

1104 PLN
Oferta wyprzedana
batumi
Foto: Grisha Bruev / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Czas zaplanować wymarzone wakacje! W PLL LOT trwa weekend zniżek, podczas którego możecie rezerwować bilety na lato w atrakcyjnych cenach. Przygotowałem dla was propozycję tygodniowego wypoczynku w Gruzji, w znanym kurorcie nad Morzem Czarnym – w Batumi.

Do Batumi polecicie bezpośrednio ze stołecznego lotniska, na pokładzie samolotów naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Do Gruzji wybierzecie się w terminie 23-30 sierpnia. Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym – sprawdźcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Co robić w przypadku, gdy wasz lot zostanie odwołany? PLL LOT oferuje zwrot środków, możliwość zmiany rezerwacji lub voucher do wykorzystania na przyszłe podróże.

4* hotel O. Galogre, w którym się zatrzymacie, położony jest 10 minut spacerem od wybrzeża Morza Czarnego. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w WiFi, telewizor i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za tydzień w Gruzji zapłacicie 1104 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju

Hotel1308 PLN/2 osoby

W Batumi polecam zakwaterowanie w 4* hotelu O. Galogre. W cenę noclegów wliczone są śniadania. Latem goście mogą delektować się posiłkiem na tarasie na dachu.

zarezerwuj hotel w batumi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Batumi?

Batumi to modny kurort wypoczynkowy, leżący nad Morzem Czarnym. Polecam wybrać się na spacer po nadmorskim bulwarze, który ma prawie 8-kilometrów! Znajdziecie tam plaże, kawiarnie, restauracje i fontanny.

Całe miasto stało się źródłem inspiracji dla wielu artystów. Po Batumi porozrzucanych jest kilkanaście nowoczesnych rzeźb. W kurorcie znajduje się ul. Lecha i Marii Kaczyńskich, przy której otwierają się nowoczesne hotele i restauracje.

Gruja to także pyszna kuchnia! Musicie spróbować chinkali, czyli tradycyjnych pierogów z mięsem oraz chaczapuri – to zapiekany placek z serem, który może być też nadziewany fasolą, ziemniakami lub mielonym mięsem.

batumi
Foto: GERA8TH / yayimages.com
Foto: ALEXSDRIVER / yayimages.com
Foto: TAIDUNDUA / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wszyscy obcokrajowcy mogą wjechać do kraju bez restrykcji, o ile okażą dowód pełnego zaszczepienia na koronawirusa. Osoby, które się nie zaszczepią, będą musiały poddać się w sumie dwóm testom PCR na obecność COVID-19. Plusem jest brak obowiązkowej kwarantanny, a drugi test prawdopodobnie niedługo zlikwidują. Możecie zlecić wymaz komuś, kto z laboratorium przyjedzie do waszego hotelu.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Gruzji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Do wjazdu do Gruzji niepotrzebny jest paszport. Wystarczy posiadać dowód osobisty.

  • Sprawdźcie nasze rady dla odwiedzających Gruzję.

  • Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Gruzji znajdziecie na naszym forum.

  • Przeczytajcie również relację z podróży do Gruzji naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »