Fly4free.pl

Wakacje w Gruzji za 768 PLN. Loty z Katowic, 5 nocy w Batumi i transfery

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
768 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: EvaL Miko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie przepłacaj za wypoczynek w sezonie! Postaw na Gruzję i w tym „gorącym” okresie udaj się nad Morze Czarne. Pewna pogoda i znakomita lokalna kuchnia – tego możesz spodziewać się na miejscu. Całość dopełni atrakcyjna cena pakietu.

Do Gruzji wybierzesz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 1-6 lipca. Do Kutaisi i z powrotem polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zatrzymasz się w kompleksie Orbi Residence Apartments, który znajduje się Batumi, w odległości 200 metrów od parku wodnego. Z lotniska w Kutaisi do Batumi musisz dostać się na własną rękę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 1 – 6 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty do Kutaisi, transfery i noclegi w Batumi zapłacisz 768 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 440 PLN/2 osoby

Katowice – Kutaisi – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 298 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 977 PLN/2 osoby/5 nocy

W Batumi proponuję ci noclegi w kompleksie Orbi Residence Apartments. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki raz balkonu. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do krytego i odkrytego basenu, sauny, centrum fitness, parkingu i sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Dojazd z lotniska w Kutaisi do Batumi

Do nadmorskiego kurortu bezpośrednio z lotniska dostaniesz się, korzystając z usług przewoźnika Georgianbus. Przejazdy zsynchronizowane są z przylotami i odlotami, a za kurs w dwie strony (lotnisko-Batumi-lotnisko) zapłacisz 72 GEL/2 osoby (ok. 118 PLN).

Foto: georgianbus

Atrakcje 715 PLN/osoba

Co robić w Batumi poza wypoczynkiem? Możesz na przykład udać się do najstarszego ogrodu botanicznego w Gruzji.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »