Wakacje w Egipcie: 7-dniowy pobyt w 4* hotelu z all inclusive za 2792 PLN. Wylot z Katowic

2792 PLN/osoba Wakacje w Egipcie z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Pożegnaj wakacje nad Morzem Czerwonym. Skorzystaj z okazji i na urlop wybierz się z biurem podróży, dzięki temu nie będziesz musiał się o nic martwić, a jedynie skupisz się na beztroskim leniuchowaniu w 4* hotelu.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Hurghady podróżować będziesz z katowickiego lotniska w Pyrzowicach w sierpniu. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu czarterowej linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawany do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w 4* hotelu Sphinx Aqua Park Beach Resort, który położony jest tuż przy piaszczystej plaży – leżaki, ręczniki oraz parasole przeciwsłoneczne (bezpłatnie). Na terenie obiektu mieszczą się trzy baseny, w tym jeden zw zjeżdżalniami. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD oraz lodówkę. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 24 – 31 sierpnia
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 656 PLN/osoba

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Hurghady wybrać się na wycieczkę do Kairu, aby zobaczyć słynne piramidy.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 3.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Morze Czerwone, biała plaża 🌊🏖️ All inclusive w 4* hotelu w Hurghadzie za 2699 PLN
Egipt z Katowic 2699 PLN

Morze Czerwone, biała plaża: all inclusive w 4* hotelu w Hurghadzie

Nurkuj w rafach koralowych Marsa Alam 🐠🌊 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu za 1915 PLN
Egipt z 10 miast 1915 PLN

Nurkuj w rafach koralowych Marsa Alam: tydzień z all inclusive w 4* hotelu

Egipski relaks w 4* hotelu nad Morzem Czerwonym 🌊☀️🏖️ Tydzień z all inclusive za 1819 PLN
Egipt z Lublina 1819 PLN

Egipski relaks w 4* hotelu nad Morzem Czerwonym: tydzień z all inclusive

Lato w Hurghadzie w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu z parkiem wodnym i all inclusive za 1979 PLN 👙🌊
Egipt z Poznania 1979 PLN

Znakomita propozycja letniego urlopu w luksusie

Hurghada (7 dni) w Le Pacha Resort (Hurghada) z Poznania (AI)
OD 1559 PLN

Hurghada (7 dni) w Le Pacha Resort (Hurghada) z Poznania (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Hurghada (7 dni) w Eagles Paradise Abu Soma Resort z Lublina (AI)
OD 1511 PLN

Hurghada (7 dni) w Eagles Paradise Abu Soma Resort z Lublina (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Hurghada (7 dni) w Marlin Inn Azur Resort z Poznania (AI)
OD 1589 PLN

Hurghada (7 dni) w Marlin Inn Azur Resort z Poznania (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Hurghada (7 dni) w Red Sea The Grand (Hurghada) z Katowic (AI)
OD 1541 PLN

Hurghada (7 dni) w Red Sea The Grand (Hurghada) z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?