Wakacje w Egipcie: all inclusive w 5* hotelu z parkiem wodnym za 2539 PLN. Wylot z Gdańska
Do Egiptu wybierzesz się w dniach 27 lipca – 3 sierpnia. Czeka cię bezpośredni lot do Hurghady z Gdańska. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku), transfery do hotelu, opiekę rezydenta, wyżywienie w formule all inclusive i podstawowe ubezpieczenie.
5* hotel Kairaba Aqua Mondo Resort, w którym spędzisz tydzień, położony jest bezpośrednio przy plaży. W kompleksie do twojej dyspozycji będzie park wodny ze zjeżdżalniami, taras słoneczny, program animacyjny oraz bogate zaplecze sportowe. W pokoju będzie TV, klimatyzacja, balkon i prywatna łazienka.
Termin podróży: wakacje
Wylot z: Gdańska
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
- W ramach wyżywienia z all inclusive czekają na ciebie codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski i słodycze w czasie dnia, a także bezpłatne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole.
- Rejs po Nilu, a może lot balonem nad Luksorem? Przy układaniu planu zwiedzania skorzystaj z rekomendacji na naszym forum.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
- Oszczędzaj na roamingu, kiedy wyjeżdżasz poza UE »
- Pierwszy raz na all inclusive. Jak wybrać dobrą ofertę?
- Ukryte opłaty i pułapki w biurach podróży. Nie daj się nabrać i znaj swoje prawa.
Kreta Zachodnia od 2777 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Modlin)
Słoneczny Brzeg od 2030 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Hammamet od 2341 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Lublin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Pułapka na turystów podróżujących do Egiptu. Niewiedza może cię dużo kosztować
- Turysto, przestaw zegarek! Hotele w Egipcie tworzą własne strefy czasowe, różniące się od oficjalnego czasu. Po co?
- Pogoda w Egipcie zimą. Gdzie jest najcieplej i kiedy najlepiej jechać tam na urlop?
- Zapomnij o Hurgadzie i Szarm el-Szejk! W Egipcie powstają nowe miasta i kurorty, które zachwycą turystów
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?