więcej okazji z Fly4free.pl

Wakacje w Egipcie: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2199 PLN. Wyloty z 2 miast

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Taba widok zatoki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hany Mamdouh / Shutterstock
od
2199 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.07.2022 - 21.07.2022
Macie ochotę na beztroski urlop nad Morzem Czerwonym? W takim razie proponuję wam wycieczkę do Afryki, gdzie spędzicie luksusowy tydzień w 5* hotelu z formułą all inclusive w kurorcie wypoczynkowym Taba.

Na urlop polecicie w wakacyjnym terminie 13 (14) – 21 lipca, a jako miejsce wyloty możecie wybrać Katowice lub Warszawę. W Egipcie spędzicie tydzień w 5* hotelu Strand Taba Heights Resort, który położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z restauracji, 4 barów i kompleksu basenów zewnętrznych. Do tego odpoczniecie w strefie spa & wellness.


Termin podróży: wakacje
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-29T02:57:00.638Z przez Wakacje.pl
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »