Fly4free.pl

Urlop w Dominikanie za 2564 PLN. Loty z Warszawy, pobyt w 3* hotelu i zwiedzanie Lizbony

2564 PLN
Foto: Mihai_Andritoiu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na przyszłoroczne wypoczynek? W takim razie postawcie na egzotykę i ruszcie odpocząć na rajskich Karaibach! W Dominikanie czekają na was wspaniałe widoki, przepiękne plaże i świetna pogoda. W bonusie spędzicie jeden dzień na zwiedzaniu Lizbony.

Wasza wycieczka do Punta Cany rozpocznie się 14 czerwca na lotnisku Chopina w Warszawie. Na miejscu zostaniecie do 22 czerwca. Po drodze czekają na was przesiadki w Lizbonie – w drodze na Karaiby przeznaczcie przystanek na zwiedzanie stolicy Portugalii. W tym celu zatrzymajcie się w 4* hotelu w centrum miasta. Loty realizowane będą na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal.

Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

Na Karaibach rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Tomasol. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 14(15)–22(23) czerwca
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel w Punta Canie i 4* hotel w centrum Lizbony

Za całą wycieczkę zapłacicie 2564 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1631 PLN/pobyt/2 osoby

W Dominikanie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Tomasol. To wyjątkowo komfortowy obiekt, w którym znajdują się wygodne pokoje z prywatnymi łazienkami. Na miejscu będziecie też mogli odpocząć nad basenem. W hotelu działa również szybkie Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Lizbonie prześpijcie się w komfortowym 4* hotelu 3K Madrid. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, więc bez problemu będziecie mogli zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

Zanim odpoczniecie na wspaniałych Karaibach, czeka was krótka wizyta w Lizbonie. W stolicy Portugalii polecam zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta: dzielnicę Alfamę i Baixę oraz zamek św. Jerzego, z którego rozpościera się piękny widok na okolicę. Ciekawą atrakcją jest również przejażdżka słynnym żółtym tramwajem.

Dominikana natomiast to prawdziwy raj na ziemi! Na miejscu czekają na was wspaniałe plaże, egzotyczne krajobrazy i błękitna woda! Na wakacjach należy się wam zasłużony odpoczynek, więc polecam relaks na Playa Macao, która została uznana przez UNESCO za najpiękniejszą karaibską plażę. Poza tym warto odwiedzić: Playa Punta Cana, Playa Bavaro i Playa Juanillo.

Jeśli potrzebujecie nieco aktywnego wypoczynku, rekomenduję wam wizytę w jednym z okolicznych parków narodowych. Dla miłośników wodospadów atrakcyjna będzie wycieczka do Los Cocos i El Limon. Wolicie jaskinie i cenoty? W takim razie wybierzcie się do Los Haitises oraz Los Tres Ojos.

Foto: Maciej-Czekajewski / Shutterstock
dominikana
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
dominikana plaza
Foto: Valentin-Valkov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży (czerwiec 2022 r.) i dynamiczne zmiany związane z obostrzeniami nie podajemy konkretnych obostrzeń związanych z wjazdem na terytorium Portugalii i Dominikany.
  • Natomiast na ten moment, aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Wymóg testu dotyczy także osób w pełni zaszczepionych! Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Dominikana zaś pozostawiła otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat Dominikany — gdzie zjeść, jak się poruszać i co zwiedzić.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »