Fly4free.pl

Wakacje w Chorwacji za 1116 PLN. Loty do Splitu z Poznania i noclegi niedaleko wybrzeża

1116 PLN
Oferta wyprzedana
chorwacja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jakub Zajic / Shutterstock
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycje i w szczycie letnich wyjazdów wybierz się do malowniczej Dalmacji. Wypocznij na plażach nad Adriatykiem, zobacz piękny Trogir i skosztuj lokalnej kuchni.

Do Splitu polecisz z lotniska w Poznaniu w dniach 14-21 sierpnia. W obie strony udasz się na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Chorwacji zatrzymasz się w obiekcie Apartments Racetin, który położony jest 100 metrów od przystani i 750 metrów od kamienistej plaży w miejscowości Marina. Z okien będziesz mógł podziwiać widok na morze i góry.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1116 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 500 PLN/2 osoby

Poznań – Split – Poznań >>

Hotel 1732 PLN/2 osoby

W Chorwacji polecam noclegi w obiekcie Apartments Racetin, który jest znakomicie oceniany przez dotychczasowych gości. Każdy pokój wyposażony jest w balkon, klimatyzację i łazienkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1130 PLN/pobyt

Aby zobaczyć najważniejsze atrakcje w Dalmacji, wypożycz samochód już na lotnisku w Splicie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »