Wakacje w Albanii za 807 PLN. Loty z Katowic + 7 nocy w apartamencie przy plaży

807 PLN Albania z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zaledwie wczoraj informowaliśmy was o nowych trasach z Katowic w siatce Wizz Air. Dziś przychodzę z pomocą i przygotowałam dla was propozycję tygodniowego, wakacyjnego wypadu do Albanii. Na miejscu spodziewajcie się wielu atrakcji, imprez i pięknych widoków.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na urlop udacie się na początku wakacji, w terminie 26 czerwca – 3 lipca. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Tirany, realizowany na pokładzie samolotu Wizz Air, z wliczonym małym bagażem podręcznym. O nowej trasie przewoźnika informowaliśmy was tutaj.

W Albanii wybrałam dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym obiekcie Quartz Apartament, który znajduje się w samym sercu rozrywkowego Durres. Mało wam? Wypożyczcie samochód i objedźcie cały kraj!

Termin podróży: 26 czerwca – 3 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air (cena dla posiadaczy WDC)
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament przy plaży

Za loty oraz tygodniowe noclegi zapłacicie 807 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 464 PLN/2 osoby

Katowice – Tirana – Katowice >>

Hotel 1150 PLN/2 osoby/7 nocy

Quartz Apartament to obiekt cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Oferuje on komfortowe, klimatyzowane apartamenty wyposażone w prywatne łazienki. Na terenie całego kompleksu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1022 PLN/pobyt

Cenicie sobie niezależność w czasie urlopu? Zatem od razu po wylądowaniu w Tiranie wynajmijcie samochód.

Przydatne informacje
  • Zaszczepieni podróżni mogą wybrać się do Albanii bez żadnych ograniczeń. Pozostałe osoby zobowiązane są wykonać test.
  • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
  • Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Albanii znajdziecie na naszym forum.
  • W lato spodziewajcie się świetnej pogody i wielu promieni słońca: temperatury w lipcu mogą przekroczyć 25 stopni Celsjusza.
  • Z lotniska w Tiranie do Durres w najprostszy sposób dostaniecie się autobusem.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Idealny pomysł na zakończenie wakacji 🏖️😍 Tydzień w 4⭐️ hotelu z all inclusive na Riwierze Albańskiej za 2499 PLN ✨😎
Albania z Katowic 2499 PLN

Końcówka wakacji w rytmie all inclusive. 4* hotel tuż przy plaży

Albania kusi ceną niską ceną 🔥🤩 Okołoweekendowa wycieczka nad Adriatyk za 479 PLN (loty + hotel) 🌊✈️
Albania z Krakowa 479 PLN

Adriatyk w niskiej cenie: wycieczka w terminie piątek - poniedziałek

Odpocznij na Bałkanach 🏖️✈️ Loty do Albanii, Czarnogóry i Chorwacji od 188 PLN 🔥😍
Bałkany z Polski 188 PLN

Złap loty do Albanii, Czarnogóry lub Chorwacji

Letni urlop nad Adriatykiem za 989 PLN 🌊 Loty do Albanii i 4 noce w hotelu ze śniadaniami 👌🏻
Albania z Katowic 989 PLN

Bałkany we wrześniu: kilka dni nad Adriatykiem ze śniadaniami

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)
OD 2750 PLN

Tirana (7 dni) w Iliria Boutique z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Tirana (7 dni) w Oxford z Krakowa (BB)
OD 3589 PLN

Tirana (7 dni) w Oxford z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Tirana (7 dni) w Oxford z Katowic
OD 4029 PLN

Tirana (7 dni) w Oxford z Katowic

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?