Fly4free.pl

Wakacje nad jeziorem Ochrydzkim za 897 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy i noclegi w 4* willi

897 PLN
ochryda zachod slonca
Foto: johzio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zróbcie zdjęcie ze znanym z pocztówek klasztorem św. Nauma, zrelaksujcie się nad brzegiem jeziora oraz zobaczcie piękny park narodowy Galiczica. Skorzystajcie z promocyjnych cen i zaplanujcie swój wakacyjny wypoczynek w Macedonii Północnej.

Do Ochrydy polecicie na pokładzie samolotu naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. W podróż wybierzecie się ze stołecznego lotniska w terminie 4-11 sierpnia. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny – przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

4* Villa Klia, w której polecam się zatrzymać, usytuowana jest w zielonej okolicy w miejscowości Łagadin nad brzegiem jeziora Ochrydzkiego, niedaleko parku narodowego Galiczica. Do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje z łazienką, lodówką, telewizją kablową i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu.

Termin podróży: 4 – 11 sierpnia
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* willa

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 897 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1249 PLN/2 osoby

W Macedonii Północnej proponuję zatrzymać się w 4* Villi Klia.

zarezerwuj hotel w ochrydzie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wakacje w Macedonii Północnej

Kolor wody w jeziorze Ochrydzkim wprawia w zachwyt. Znajdziecie tutaj znany z wielu fotografii klasztor św. Nauma, który został zbudowany blisko brzegu jezioro.

Pamiętajcie, że najlepszą pamiątką z Ochrydy są tutejsze perły. Co ciekawe, perły te są wytwarzane z rybich łusek, co czyni je wyjątkowymi i unikatowymi w skali świata!

Będąc nad jeziorem nie możecie odmówić sobie krótkiego rejsu! Do wyboru jest kilka możliwości, proponuję wybrać się z Ochrydy do Św. Nauma – widoki będą niezapomniane. Koszt biletu to ok. 10 euro (ok. 45 PLN).

Pomiędzy jeziorami Ochrydzkim i Prespa znajduje się Park Narodowy Galiczica, gdzie znajdziecie wiele szlaków pieszych. Podczas wędrówki będziecie mieć doskonały widok na obydwa akweny.

Na nieco dalszą wycieczkę polecam wizytę w Monastyrze Treskawec, który ma ciekawą architekturę i jest pięknie położony pośród majestatycznych gór.

jezioro ochrydzkie
Foto: S-F / Shutterstock
jezioro ochrydzkie
Foto: trabantos / Shutterstock
Foto: Robert Zahariev / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W sierpniu możecie spodziewać się bardzo dobrej pogody do wypoczynku – dużo słońca i temperatury powyżej 25 st. C.

  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. Dzięki radom osób, które już odwiedziły jezioro Ochrydzkie, będziecie mogli lepiej przygotować plan swojej wycieczki!

  • Zaoszczędźcie na przewalutowaniach i płaćcie w Macedonii Północnej wielowalutową kartą Revolut.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »