Fly4free.pl

Wakacje nad Jeziorem Ochrydzkim za 1099 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy i 5* hotel z aquaparkiem

1099 PLN
jezioro ochrydzkie
Foto: 3XSPhotography / Shuuterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Z obszernej wakacyjnej oferty naszego narodowego przewoźnika prezentujemy dla was kolejną „perełkę”. Tym razem to loty nad malowniczo położone Jezioro Ochrydzkie. Do tego proponuję odrobinę luksusu w przystępnej cenie, czyli zakwaterowanie w 5* hotelu, położonym nad samym brzegiem jeziora!

Do Macedonii Północnej polecicie bezpośrednio na pokładzie samolotów PLL LOT w gorącym, wakacyjnym terminie – 19-26 lipca. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny – przed podróżą warto przeczytać przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Hotel Izgrev Spa & Aquapark, w którym proponuję się zatrzymać, znajduje się w miejscowości Struga, bezpośrednio nad jeziorem Ochrydzkim. Na miejscu czeka na was wiele atrakcji: aquapark, centrum spa, zaplecze fitness, dostęp do prywatnej plaży. A wszystko to jest wliczone w cenę zakwaterowania. Jeśli zdecydujecie się na wynajem auta, to kolejnym atutem hotelu będzie prywatny parking (nieodpłatny).

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 1099 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż322 PLN / 2 osoby

Warszawa – Ochryda – Warszawa »

rezerwacja lotów

Hotel1876 PLN / 2 osoby

W Macedonii Północnej polecam noclegi w 5* hotelu Izgrev Spa & Aquapark.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 109 PLN / doba

Wypożyczcie samochód już na lotnisku – łatwo dojedziecie nim do miejsca zakwaterowania i zobaczycie wszystkie atrakcje regionu.

rezerwacja auta

Wakacje na Bałkanach

Kolor wody w Jeziorze Ochrydzkim wprawia w zachwyt. Znajdziecie tutaj znany z wielu fotografii Klasztor św. Nauma, który został zbudowany blisko brzegu jezioro.

Pamiętajcie, że najlepszą pamiątką z Ochrydy są tutejsze perły. Co ciekawe, perły te są wytwarzane z rybich łusek, co czyni je wyjątkowymi i unikatowymi w skali świata!

Będąc nad jeziorem nie możecie odmówić sobie krótkiego rejsu! Do wyboru jest kilka możliwości, proponuję wybrać się z Ochrydy do Św. Nauma – widoki będą niezapomniane. Koszt biletu to ok. 10 euro (ok. 45 PLN).

Pomiędzy Jeziorami Ochrydzkim i Prespa znajduje się Park Narodowy Galiczica, gdzie znajdziecie wiele szlaków pieszych. Podczas wędrówki będziecie mieć doskonały widok na obydwa akweny wodne.

Na nieco dalszą wycieczkę polecam wizytę w Monastyrze Treskawec, który ma ciekawą architekturę i jest pięknie położony pośród majestatycznych gór.

jezioro ochrydzkie
Foto: Atosan / Shutterstock.com
Macedonia
Foto: Erika Bisbocci / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 35 x 12 cm.

  • W drugiej połowie lipca możecie spodziewać się bardzo dobrej pogody do wypoczynku – dużo słońca i temperatury powyżej 25 st. C.

  • Aby poruszać się samochodem po Macedonii, wystarczy posiadać polskie prawo jazdy.

  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. Dzięki radom osób, które już odwiedziły Jezioro Ochrydzkie, będziecie mogli lepiej przygotować plan swojej wycieczki!

  • Uwaga! Granice Czarnogóry są otwarte dla obywateli RP od 22 czerwca, pod warunkiem okazania na przejściu granicznym negatywnego wyniku testu PCR na SARS-CoV-2, wykonanego nie później niż 72 godziny wstecz.

  • Płacąc w Macedonii Północnej polecam używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
14 dniowa kwarantanna po powrocie do Polski?
Paweł Zieliński, 29 czerwca 2020, 12:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »