Fly4free.pl

Wakacje nad jeziorem Bajkał za 1765 PLN. Loty z Warszawy, 7 noclegów w wynajętym domku oraz auto

widok na jezioro bajkał
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nikitin Victor, shutterstock
W oparciu o tanie loty do Irkucka, przygotowałem dla Was ofertę spędzenia letniego tygodnia nad jeziorem Bajkał. Za loty, noclegi oraz auto na cały pobyt zapłacicie 1765 PLN.

Najstarsze i najgłębsze jezioro naszej planety. Zwane „błękitnym okiem Syberii” i „syberyjskim morzem”. Te rozciągające się na długość ponad 600 km jezioro może być przystankiem w podróży do Syberii, dla wielu podróżników jest to miejsce-marzenie, z surowymi, ale pięknymi krajobrazami. Trekking w tych okolicach na pewno zapadnie Wam w pamięci do końca życia.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 7058.83 PLN/4 osoby (1764.7 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dla czterech osób:

rezerwacja lotów do rosji

W podróż wybierzecie się na pokładach linii Ural Airlines z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku bagażowego). Po drodze czekają Was przesiadki w Moskwie. Chętnym wybierającym się do Federacji Rosyjskiej przypominamy o konieczności posiadania wizy.

NOCLEGI

Z dostępnych opcji zakwaterowania wybrałem dla Was dwie oferty. Pierwsza to pobyt nad samym jeziorem za 342 PLN. Druga kwatera znajduje się 26 km od Irkucka, a za pobyt zapłacicie 727 PLN.

rezerwacja noclegu nad jeziorem bajkał

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie obiektu w Rosji >>

rezerwacja noclegu nieopodal irkucka

AUTO

Wypożyczcie samochód na lotnisku, dzięki temu łatwo dojedziecie do miejsca zakwaterowania, a przy okazji wygodniej będzie Wam zwiedzać okolicę. Uwaga: wypożyczalnia lotniskowa czynna jest od 9 do 21, więc przy wynajmowaniu dogadajcie się, że chcecie oddać auto wcześniej (przed wylotem), albo bez zbędnych ceregieli zwróćcie samochód dzień wcześniej do 21:00.

rezerwacja samochodu

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jaki jest koszt wizy?
maciciel, 4 stycznia 2018, 11:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
maciciel Jaki jest koszt wizy?
153 zł opłata za wizę, około 60 zł opłata za zaproszenie, które trzeba posiadać aby ubiegać się o wizę. Wymogiem otrzymania wizy jest zapewnienie przez ubezpieczyciela minimum 30.000 € kosztów leczenia na terytorium Rosji. Suma sumarum koszt finalny to 213 zł + ubezpieczenie.
Sebastian Brys, 4 stycznia 2018, 18:30 | odpowiedz
Avatar użytkownika
czy 2h,20 to wystarczający czas na przesiadkę w Moskwie?
Joa Joa, 5 stycznia 2018, 11:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »