Fly4free.pl

Wakacyjne loty nad Bajkał (Syberia) z Warszawy za 1444 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yury Taranik / Shutterstock
(Aktualizacja) Bardzo dobra cena za loty w sezonie nad malowniczy Bajkał. Jeżeli marzycie o zobaczeniu tego niezadeptanego jeszcze przez masową turystykę miejsca - nie warto się długo zastanawiać.

Najstarsze i najgłębsze jezioro naszej planety. Zwane „błękitnym okiem Syberii” i „syberyjskim morzem”. Te rozciągające się na długość ponad 600 km jezioro może być przystankiem w podróży do Syberii, dla wielu podróżników jest to miejsce-marzenie, z surowymi, ale pięknymi krajobrazami. Trekking w tych okolicach na pewno zapadnie Wam w pamięci do końca życia.

LOTY

rezerwacja biletów do Irkucka

W podróż wybierzecie się na pokładzie od niedawna latającej z naszego kraju na nowej trasie do Moskwy nowej linii – Ural Airlines z bagażem podręcznym oraz rejestrowanym (nadawanym do luku bagażowego). Po drodze czekają Was przesiadki w Moskwie. Podróżnym wybierającym się do Federacji Rosyjskiej przypominamy o konieczności posiadania wizy.

NOCLEGI

Ibis Irkutsk Center zapewnia pokoje z klimatyzacją, bezpłatnym WiFi oraz łazienką. Na gości czeka bezpłatny zestaw kosmetyków.

irkuck hotel

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »