Fly4free.pl

Wakacje: na weekend do Tel Awiwu! Loty z Warszawy za 197 PLN

197 PLN
Oferta wyprzedana
wyrzeże Tel Awiwu
Foto: Ruslan Paul / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tel Awiw zaprasza latem – poczujcie ducha Jaffy, wędrując wąskimi uliczkami starej części miasta, posmakujcie pysznych falafeli i zrelaksujcie się na plaży Metzitzim Beach. Takie atrakcje możecie zafundować sobie już w pierwszy weekend wakacji!

W podróż do Tel Awiwu możecie udacie się w terminie 26 – 28 czerwca. Wylot zaplanowany jest na piątkowe popołudnie, a lot powrotny odbędziecie w niedzielę późnym wieczorem. Co to oznacza? Doskonale wykorzystany weekend!

Wygodne, bezpośrednie loty z Warszawy (Modlin) odbędziecie na pokładzie samolotów niskokosztowego przewoźnika Ryanair. Czas przelotu to około 4h w jedną stronę. W cenę biletów wliczony jest mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować.

Termin podróży: czerwiec 2020
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel304 PLN / noc

W Tel Awiwie zatrzymajcie się w hotelu Modern TLV. Czekają tam na was klimatyzowane pokoje z dużymi, wygodnymi łóżkami.

rezerwacja hotelu
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Tel Awiwie?

W Tel Awiwie musicie zobaczyć Jaffę, czyli stare miasto. To jedno z najpiękniejszych miejsc w metropolii. Znajduje się tam wiele zabytków – odwiedźcie plac Kedumim, wieżę zegarową z XVII wieku, meczet Mahmudiego i synagogę Beit Zunana oraz Muzeum Starożytności.

Chcecie przywieźć najlepsze ujęcie panoramy miasta? Polecam platformę widokową na jednym z wieżowców w Azrieli Center oraz widoki z parku Shar Ramses w Jaffie.

Tel Awiw słynie również z pięknych i piaszczystych plaż, co ma ogromne znaczenie w przypadku wakacyjnej wycieczki. Za najładniejszą plażę uznawana jest Metzitzim Beach. W jej okolicy znajduje się wiele restauracji, kawiarni i barów.

Wycieczka do Tel Awiwu to również doskonała okazja do zobaczenia Jerozolimy! Z łatwością zorganizujecie sobie jednodniową wycieczkę na własną rękę – autobusy kursują na tej trasie co 20-30 minut, a podróż potrwa ok. godziny. Podczas krótkiej wizyty w Jerozolimie zdążycie zobaczyć najważniejsze atrakcje: Ścianę Płaczu, Górę Oliwną, Kopułę na Skale, meczet Al-Aksa, Bazylikę Grobu, czy też mury starego miasta.

plaża w Tel Awiwie
Foto: StockStudio / Shutterstock
tel awiw plaza
Foto: The World in HDR / Shutterstock
Foto: ChameleonsEye / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum miasta dojedziecie pociągiem lub autobusem, a ceny biletów zaczynają się od 6 PLN. Co z transportem w piątek i sobotę? Przeczytajcie wątek na naszym forum.

  • Aby wjechać do Izraela, musicie posiadać paszport, którego data ważności wynosi minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.

  • Zobaczcie, jaki pomysł na zwiedzanie Tel Awiwu miał jeden z naszych czytelników.

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut. Płacąc nią nie będziecie narażeni na dodatkowe przewalutowania.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »