Fly4free.pl

Wakacje: Sardynia na 3 dni za 580 PLN. Loty z Katowic oraz noclegi

580 PLN
Oferta nieaktualna
Cagliari Poetto plaża
Foto: Poetto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w szczycie sezonu urlopowego na krótki urlop na drugą co do wielkości wyspę Morza Śródziemnego. Możecie być niemal pewni, że nie zabraknie słońca i wysokich temperatur.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Proponowany przeze mnie termin podróży to 6 – 9 lipca. W tytułowej cenie otrzymacie loty liniami Wizz Air za 484 PLN/2 osoby oraz noclegi za 675 PLN/2 osoby. Do centrum Alghero najłatwiej jest się dostać autobusem, który odjeżdża od razu spod lotniska. Jeśli chcecie w wygodny sposób zwiedzić okolice rozważcie wypożyczenie samochodu za 100 PLN/dzień.

W najniższej cenie dostępne są 2 bilety, za kolejne zapłacicie 20 PLN więcej.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Na Sardynii rozważcie zakwaterowanie w pensjonacie w Alghero 4U, który znajduje się w centrum miasta, 10 minut spacerem od jego zabytkowej dzielnicy. Posiada on wspólną kuchnię, WiFi, taras oraz ogród ze stołami i krzesłami. Za pokój z prywatną łazienką za 3 noce zapłacicie 675 PLN/2 osoby.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »