Fly4free.pl

Wakacje na Majorce za 693 PLN. Loty z Berlina, 5 noclegów i auto

693 PLN
Oferta wyprzedana
plaża na Majorce
Foto: John Power / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się w gorącym okresie urlopowym na hiszpańską wyspę leżącą na Morzu Śródziemnym. Pod koniec wakacji wysokich temperatur i słońca na pewno nie zabraknie.

W podróż udacie się liniami lotniczymi Ryanair w dniach 28 sierpnia – 2 września. Cena lotów w dwie strony to 85 PLN za osobę. 5 noclegów w apartamencie to koszt 1042 PLN / 2 osoby (521 PLN za osobę). Za samochód na cały pobyt zapłacicie 174 PLN / 2 osoby (87 PLN za osobę). Na Majorkę polecicie ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Tutaj podpowiadamy jak się tanio dostać do Berlina. Pamiętajcie, że najtańsze bilety kupicie na ryanair.com.

Kalendarz najtańszych lotów

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Na Majorce proponuję Wam noclegi w HOLIDAY HOME CASA ES TORRENTET, który leży przy plaży w miejscowości Colònia de Sant Pere. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i są wyposażone w biurko i telewizor LCD. Za 5 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 1042 PLN / 2 osoby.

Wypożyczonym samochodem szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie największe atrakcje na wyspie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »