Fly4free.pl

Wakacje na Krecie: 7 dni za 1262 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i pobyt w hotelu apartamentowym

1262 PLN
Oferta wyprzedana
Kreta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: chasdesign / Shutterstock
Wypoczynek w sezonie na największej greckiej wyspie nie będzie drogi, pod warunkiem że wyjazd zorganizujesz „na własną rękę” i zaplanujesz go z wyprzedzeniem. Właśnie taką propozycję mam dla ciebie. Szczegóły znajdziesz poniżej w tekście.

Na Kretę podróżować będziesz z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w terminie 18-25 sierpnia. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich chętnych. Do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Heraklionie zatrzymasz się w kompleksie apartamentów Anna Studio, który znajduje się w odległości 50 metrów od plaży Ammoudara. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Skafidaras) dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 18 – 25 sierpnia
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu apartamentowym zapłacisz 1262 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 952 PLN/2 osoby

Gdańsk – Heraklion – Gdańsk »

Hotel 1571 PLN/2 osoby/7 noce

W Heraklionie proponuję ci noclegi w kompleksie apartamentów Anna Studio. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania, balkonu oraz łazienki. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do bezpłatnego parkingu oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 1412 PLN/7 dni

W trakcie wakacyjnego wyjazdu chcesz także pozwiedzać? W takim razie po przylocie na Kretę wypożycz samochód i ruszaj na eksplorację największej greckiej wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »