Fly4free.pl

Wakacje na Bałkanach. Loty do Bośni i Hercegowiny z Berlina za 85 PLN!

85 PLN
mostar most
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zabotnova Inna / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tegoroczne wakacje zaplanujcie we wspaniałej części Bałkanów – Bośni i Hercegowinie. Do wyboru jest kilka dat na przeloty w sierpniu.

Bośnia i Hercegowina to wciąż nieodkryty zakątek Europy, który skrywa wiele wspaniałych atrakcji. Z pewnością na waszą uwagę zasługują miejsca takie jak: Mostar, który kojarzy się ze starym kamiennym mostem, Blagaj – miasto legendami żyjące, stolica kraju Sarajewo oraz przepiękne wodospady Kravica. Warto również zajrzeć na zachód i zawitać nad Adriatyk. Kraj ten opisywany również jako serce Bałkanów, jest być może jednym z najbardziej niedocenianych miejsc starego kontynentu. Podróż na 3 dni z bagażem podręcznym z pewnością nie będzie stanowić problemu.

Wszystkie dostępne terminy podróży w sierpniu:

20-27 sierpnia »
24-31 sieprnia »
27-31 sierpnia »

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Tuzli proponuję Wam zakwaterowanie w pensjonacie Rooms & Apartment GH Pasha, który leży w odległości 2,2 km od słonych jezior Pannonica. Do waszej dyspozycji na miejscu jest sprzęt do grillowania i ogród. W pokoju można korzystać z WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »