Fly4free.pl

Wakacje all inclusive na Fuerteventurze za 1603 PLN. Tygodniowy pakiet z Warszawy

Oferta wyprzedana
plaża Fuerteventura
Foto: IndustryAndTravel / Shutterstock
od
1603 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.07.2020 - 06.08.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zasłużony odpoczynek na plażach (Playa de Cofete, La Guirra Beach i Sotavento Beach) lub przyhotelowym basenie. Skorzystajcie z okazji i udajcie się na najpiękniejszą wyspę z archipelagu Wysp Kanaryjskich – Fuerteventurę.

Na urlop udacie się z warszawskiego lotniska im. Chopina na przełomie lipca i sierpnia (30.07-6.08). Na Fuerteventurę podróżować będziecie z biurem podróży TUI – w cenę pakietu wliczone są loty z bagażem rejestrowanym, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie w formie all inclusive, transfery oraz opieka rezydenta.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Globales Costa Tropical, który położony jest w miejscowości Costa de Antigua. We wszystkich apartamentach oraz bungalowach znajduje się część wypoczynkowa oraz łazienka. Do waszej dyspozycji będzie basen, plac zabaw dla dzieci i ogród.

Termin podróży: 30 lipca – 6 sierpnia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Wakacje na Fuerteventurze

Fuerteventura jest uznawana przez wielu za najładniejszą z archipelagu Wysp Kanaryjskich. Cały rok panują na niej znakomite warunki do wypoczynku i zwiedzania. W lipcu oraz sierpniu możecie spodziewać się wysokich temperatur, a także mnóstwa słońca.

Musicie odwiedzić parki narodowe i inne ciekawe z przyrodniczego punktu widzenia punkty: Parque Natural de Corralejo, Finca Canarias Aloe Vera czy Piscinas Naturales Aguas Verdes. Nie zapomnijcie o niesamowitych plażach: Playa de Cofete, La Guirra Beach i Sotavento Beach.

Jeśli wciąż będzie wam mało wrażeń, udajcie się do Oasis Park, czyli największego parku tematycznego na Wyspach Kanaryjskich. Znajdziecie tam ponad 250 gatunków różnych zwierząt i 6000 odmian roślin tropikalnych.

fuerteventura plaza
Foto: Elena Krivorotova / Shutterstock
fuerteventura plaza
Foto: science photo / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Przygotujcie się na długą podróż – lot na Fuerteventurę trwa ponad 5 godzin.

  • Pamiętajcie, że na Fuerteventurze płaci się w euro (EUR). Dlatego w podróż polecam zabrać wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »