Fly4free.pl

W Bieszczady! Zbiór stylowych i znakomitych noclegów ze śniadaniami od 185 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marek Piwnicki / Unsplash.com
od
185 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.03.2022 - 30.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W końcu macie okazję rzucić wszystko i wyjechać… w Bieszczady, które także w wiosennej odsłonie zapierają dech w piersiach. Na miejscu odpoczniecie oraz zapomnicie o codziennych troskach i obowiązkach. No to w drogę 😉

W przygotowanym przeze mnie zestawieniu znajdują się same fantastyczny obiekty, w których będziecie mogli zatrzymać się w okresie pomiędzy 1 marca a 30 kwietnia – dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela) – więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Wszystkie zebrane przeze mnie hotele oraz ośrodki wypoczynkowe gwarantują wam zakwaterowanie na najwyższym poziomie z wliczonymi codziennymi śniadaniami, a ceny noclegów dla dwóch osób zaczynają się już od 185 PLN za noc.

Hotel od 185 PLN/2 osoby/noc

Na dobry początek 3* hotel apartamentowym Zajazd Bieszczadzka Ostoja, który znajduje się w spokojnej miejscowości Hoszów. We wszystkich pokojach jest ogrzewanie, telewizor LCD oraz łazienka z prysznicem. Na miejscu za dodatkową opłatą będziecie mogli skorzystać ze strefy spa oraz wellness.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Hotel Stanica Kresowa Chreptiów znajduje się w malowniczej okolicy nieopodal Czarnej Góry, skąd możecie delektować się widokiem na Lutowiska oraz Bieszczady. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizor LCD, minibar oraz biurko. W każdym mieści się prywatna łazienka z prysznicem. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Znakomity ośrodek wypoczynkowy Zatwarnica znajduje się w miejscowości Lutowiska. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, parkingu oraz strefy wellness i spa. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Tylko 10 PLN więcej kosztować was będzie pobyt w ośrodku wypoczynkowym Centrum Promocji Leśnictwa, który znajduje się w Lutowiskach. Wszystkie pokoje oraz apartamenty wyposażone są w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny, ponadto w każdym mieści się łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

W odległości 700 metrów od słynnej zapory wodnej w Solinie znajduje się fantastyczny hotel apartamentowy White Sails Solina. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym mieści się nowoczesna łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Wybieracie się do Polańczyka? W takim razie rozważcie ofertę pobytu w 3* hotelu Skalny Spa Bieszczady, który położony jest tuż nad pięknym Jeziorem Solińskim. W cenie zakwaterowania będziecie mogli korzystać z krytego basenu, sauny, sieci WiFi oraz parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Na sam koniec zachęcam was do pobytu w jednym i niepowtarzalnym 4* hotelu Arłamów, który swoim gościom zapewnia wiele udogodnień, na które składają się m.in. dostęp do krytej hali sportowej, krytego basenu, pola golfowego oraz centrum odnowy biologicznej. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Wycieczka w Bieszczady

Zachwycacie się zdjęciami zrobionymi w Bieszczadach? Musicie wybrać się na którąś z połonin (polecam Wetlińską) – to najbardziej charakterystyczny element bieszczadzkiego pejzażu. Są to długie pasma łąk położonych wysoko na górskich grzbietach, ponad górną granicą lasu.

A może macie ochotę zdobyć Tarnicę (1346 m n.p.m.), czyli najwyższy szczyt Bieszczad? Prowadzą tu dwa szlaki: czerwony (końcowy odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego) i niebieski. Wędrówkę pierwszym z nich można rozpocząć w Ustrzykach Górnych. Na szczycie znajduje się stalowy krzyż, który upamiętnia wizytę Karola Wojtyły z 1953 r.

Foto: Marek Piwnicki / Unsplash.com
Foto: Marek Piwnicki / Unsplash.com
zachod w bieszczadach
Foto: Piotr Szpakowski / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »