Fly4free.pl

Tanie loty do Uzbekistanu z Pragi za 1576 PLN (także w wakacje)

1576 PLN
Oferta nieaktualna
Samarkanda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Piu_Piu/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Azja Środkowa w bardzo dobrej cenie. Już teraz wybierzcie jeden z dostępnych terminów i wyruszcie w podróż jedwabnym szlakiem.

W podróż do Uzbekistanu, od lipca do października, udacie się na pokładzie dobrze ocenianych linii Turkish Airlines z bagażem rejestrowanym. Po drodze czeka was przesiadka na jednym z najnowocześniejszych lotnisk świata. Co ważne, zarówno do Uzbekistanu, jak i sąsiedniego Kirgistanu i Kazachstanu udacię się bez wiz! To doskonała okazja na to, aby w trakcie jednej podróży odwiedzić kilka państw.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Na pierwsze dni polecam wam zakwaterowanie w hotelu Ideal, który usytuowany jest w nowej części miasta. Na miejscu czekają na was przestronne, wygodne klimatyzowane pokoje, z telewizorem, dostępem do internetu oraz prywatną łazienką. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Uprzejmie donoszę, że jestem właśnie w Uzbekistanie i nie jest to jeszcze turystyczne piekło, tak jak np. Praga, ale niewiele brakuje. Np. w mieście Buchara są niesamowite zabytki, ale żeby je zobaczyć, trzeba zapłacić cenę. Głośna muza, same hotele, kolejki do restauracji, w których brakuje podstawowych potraw, zdzierają jak w Zakopanem. Tak więc odradzam korzystać z tej oferty.
Chromus, 2 maja 2019, 19:01 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Uff... Dobrze, że byłem tam kilka lat temu ;)
nelson 1974, 4 maja 2019, 8:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »