Fly4free.pl

Majówka: Uzbekistan z Pragi za 1564 PLN

1564 PLN
Samarkanda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Piu_Piu/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ciekawa oferta dla wszystkich tych, którzy polują na bilety do Azji Środkowej. Loty do Taszkentu, w okresie majówki, zarezerwujecie za 1564 PLN.

Uzbekistan dla wielu osób wciąż pozostaje bardzo egzotycznym kierunkiem. Taszkent, Buchara, Samarkanda czy Chiwa – same nazwy miast potrafią już rozbudzić podróżniczą wyobraźnię. W całym kraju czeka na Was mnóstwo atrakcji. Majestatyczne meczety, tajemnicze Medresy, pałace pamiętające dawne czasy czy klimatyczne targi pełne egzotycznych towarów, to tylko niektóre z nich. Ruszcie śladem Jedwabnego Szlaku, a z pewnością nie będziecie żałować tej decyzji. Co ważne, zarówno do Uzbekistanu, jak i sąsiedniego Kirgistanu i Kazachstanu udacię się bez wiz! Turkish Airlines to sprawdzony przewoźnik, a na dodatek w podróż udacie się w z bagażem rejestrowanym.

Sprawdźcie również świetną relację z podróży po Uzbekistanie.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Turkish Airlines.

Pierwsze dwie noce proponuję Wam spędzić w stolicy kraju, w hotelu Bo’ston, który leży niedaleko lotniska. Czeka tu na was przestronny pokój z prywatną łazienką. Cena zawiera codzienne śniadanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »