Fly4free.pl

Wschodnie wybrzeże USA i Hiszpania: Miami, Chicago, Nowy Jork i Madryt w jednej podróży z Warszawy za 1901 PLN

1901 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Sean Pavone : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów lotniczych i wyruszcie do Stanów Zjednoczonych! Odpoczniecie na plażach Miami, odwiedzicie interesujące Chicago i zobaczycie słynną Statuę Wolności. W drodze powrotnej wstąpicie jeszcze do Madrytu!

Początek waszej wycieczki zaplanowany jest na 25 października, kiedy to z Warszawy polecicie do Miami. Na Florydzie zostaniecie do 28 października, a następnie udacie się do Chicago. 2 listopada skierujecie się do Nowego Jorku. Do Europy wrócicie 7 listopada lotem do Madrytu. Powrót do Polski zaplanowałem na 8 listopada.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Wizz Air, Air Europa, Frontier, Spirit Airlines i TAP Air Portugal. Pamiętajcie, że niższa cena dotyczy członków Wizz Discount Club. Zwróćcie uwagę, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – Madryt 25 października
Madryt – Miami 25 października
Miami – Chicago 28 października
Chicago – Nowy Jork (Newark) 2 listopada
Nowy Jork (Newark) – Madryt 7 listopada
Madryt – Warszawa-Chopin 8 listopada

Termin podróży: 25 października – 8 listopada
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: Wizz Air, Air Europa, Frontier, Spirit Airlines i TAP Air Portugal.
Bagaż: podręczny

Hotel od 314 PLN/noc/2 osoby

Na czas waszego pobytu w Miami polecam wam zatrzymać się w 4* hotelu Eurostars Langford. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu South Beach, więc będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta i plażowania.


Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Chicago przenocujecie w klimatycznym, 4* hotelu The Whitehall. Obiekt położony jest w pobliżu centrum, przez co umożliwi wam komfortowe zwiedzanie miasta.


Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku polecam noclegi na Manhattanie. Eurostars Wall Street to 4* hotel, który znajduje się przy najważniejszych atrakcjach miasta. Ponadto będziecie mieć dostęp do Wi-Fi.


Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Podczas waszej wizyty w Madrycie skorzystajcie z noclegu oferowanego przez Apartamentos Plaza Mayor. Do waszej dyspozycji zostanie oddany apartament o wysokim standardzie, który jest zlokalizowany przy głównym placu miasta!


Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki do USA i Hiszpanii?

W Miami polecam wam odpoczynek na słynnej Miami Beach. Możecie również poczuć nieco karaibskiego klimatu na archipelagu Florida Keys. W samym mieście warto odwiedzić kubańską dzielnicę – Little Havana.

Zwiedzanie Chicago rozpocznijcie od wizyty w Millenium Park. Znajdziecie w nim symbol miasta, czyli rzeźbę Wrota Niebios. Polecam wam także przespacerować się brzegiem jeziora Michigan. Jeden z najpiękniejszych widoków na Chicago i okolice znajduje się w Willis Tower. Na 103. piętrze mieści się szklana platforma widokowa The Ledge. Emocje gwarantowane!

W Nowym Jorku musicie zobaczyć słynną na całym świecie Statuę Wolności. Przejdźcie się także symbolicznym mostem Brooklyn Bridge na drugi brzeg East River. Będziecie mogli stamtąd podziwiać cudowny Manhattan. Obowiązkowym punktem na mapie Nowego Jorku jest również wizyta w Central Parku!

W stolicy Hiszpanii spędzicie jeden dzień, więc odwiedźcie najważniejsze zabytki i atrakcje. Z pewnością warto przyjść na główny plac miasta, czyli Plaza Mayor. Jednym najbardziej charakterystycznych miejsc w Madrycie jest Pałac Królewski z parkiem Sabatini. Poza tym poczujcie starożytny klimat w egipskiej świątyni Debod.

miami ocean drive
Foto: Sean Pavone : Shutterstock
chicago bean
Foto: Javen : Shutterstock
Foto: jorisvo, Shutterstock
Przydatne informacje
  • Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika dowiecie się, w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wszystko ładnie pięknie tylko USA otwiera się na zaszczepionych turystów dopiero od 08.11. Więc artykuł wprowadza w błąd. A szkoda..bo już myślałam, że skorzystam:)
Zalatana, 18 października 2021, 16:24 | odpowiedz
Co za idiota układał te połączenia? USAfrica otwiera się dopiero 8 listopada na europe... 
panmechanik, 18 października 2021, 20:08 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »