Fly4free.pl

Urodziny Aegean Airlines! Zbiór lotów do Grecji z Warszawy od 538 PLN. Dużo terminów

od 538 PLN
Panorama Santorini
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zebra-Studio / Shutterstock
Skorzystaj z aktualnie trwającej akcji w Aegean Airlines. Z okazji urodzin grecki przewoźnik przygotował bilety na podróże do Grecji w atrakcyjnych cenach. Możesz odwiedzić popularne kierunki, takie jak Santoryn oraz mniej znane wyspy, np. Paros czy Chios.

Aktualna akcja w Aegean Airlines trwa do 28 maja. Bilety możesz kupić na wycieczki  z Warszawy do Grecji w okresie od listopada do marca. Dostępnych jest mnóstwo kierunków i terminów. Po drodze czekają cię bezpieczne przesiadki w Atenach, a w cenę wliczono bagaż podręczny. Najtańsze loty dostępne są już od 538 PLN.

Termin podróży: listopad-marzec
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel od 333 PLN/noc/2 osoby

Na Mykonos rekomenduję 3* Peristeronas Village. Obiekt oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Santorynie postaw na 4* hotel Rocabella. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. W cenę wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 421 PLN/pobyt

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Santorynu jest wynajęcie samochodu już na lotnisku!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »