Fly4free.pl

Tanio! Urlop na Riwierze Tureckiej w 5* hotelu z all inclusive za 1743PLN. Z Katowic

plaza w turcji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yarkovoy / Shutterstock
od
1743 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.11.2022 - 26.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Beztroski wypoczynek nad ciepłym tureckim wybrzeżu Morza Śródziemnego w znakomitych warunkach oraz wygodnej opcji z all inclusive w 5* hoteul – czeka właśnie na was! Nie zwlekajcie z decyzją, ponieważ urlop w takiej cenie, ktoś „sprzątnie” wam sprzed nosa.

Do Turcji udacie się w terminie 19 – 26 listopada z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Czeka was bezpośredni lot do Antalyi i z powrotem na pokładach samolotów linii Sun Express. Na wycieczkę zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 5* hotelu Grand Seker, który znajduje się w odległości 300 metrów od plaży – leżaki i parasole dla gości hotelowych dostępne są bezpłatne. Na terenie obiektu mieści się basen kryty, basen odkryty z kilkoma zjeżdżalniami oraz basen dla najmłodszych.

W cenie zapewnione będziecie mieli przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 19 – 26 listopada
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Best Reisen
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »