Urlop w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1399 PLN. Wyloty z 5 miast

1399 PLN Turcja z all inclusive z 5 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróż TUI i nie martw się organizacją urlopu. Spędź tydzień na malowniczej Riwierze Tureckiej, gdzie odpoczniesz w komfortowym 4* hotelu z formułą all inclusive.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Nad tureckie wybrzeże Morza Śródziemnego udasz się z 5 wybranych miast w terminie 13 – 20 kwietnia. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Urlop spędzisz w 4* hotelu Blue Star, który znajduje się w odległości 700 metrów od plaży w miejscowości Alanya. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, minibar oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

W cenie zapewnione są przeloty (z bagażem rejestrowanym), transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Katowic, Gdańsk, Wrocław, Poznania i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 1.05.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Ultra all inclusive w 5* hotelu na Riwierze Tureckiej 🌊🎢 Tydzień ze zjeżdżalniami za 2284 PLN
Turcja z Katowic 2284 PLN

Beztroski relaks na Riwierze Tureckiej w luksusowych warunkach

Złoty standard w Turcji 🌊✨ Lato z all inclusive w 5* hotelu Gold City za 2480 PLN
Turcja z Krakowa 2480 PLN

Złoty standard w Turcji: lato z all inclusive w 5* hotelu Gold City

🌉 Bosfor, bazary i tureckie smaki 🌯 Stambuł bezpośrednio PLL LOT i hotel ze śniadaniami za 859 PLN 🥰
Stambuł z Gdańska 859 PLN

Dwa kontynenty bez dnia urlopu. Loty i hotel ze śniadaniami na weekend

Alanya latem z ultra all inclusive, basenem i zjeżdżalniami 🌊🎢 5* hotel za 2499 PLN
Turcja z Poznania 2499 PLN

Alanya latem w 5* hotelu z ultra all inclusive, basenem i zjeżdżalniami

Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Katowic (AI)
OD 2121 PLN

Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Wind of Lara z Katowic (AI)
OD 2349 PLN

Antalya (7 dni) w Wind of Lara z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Falcon z Rzeszowa (AI)
OD 2589 PLN

Antalya (7 dni) w Falcon z Rzeszowa (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Rzeszowa (AI)
OD 2100 PLN

Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Rzeszowa (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?