Fly4free.pl

Urlop w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2083 PLN (wyloty z 2 miast)

Foto: GeorgeVieiraSilva / Shutterstock.com
od
2083 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.12.2022 - 15.12.2022
Potrzebujecie beztroskiego urlopu w słonecznej Afryce? Lubicie wczasy poza sezonem? W takim razie wybierzcie do Tunezji, gdzie zatrzymacie się w świetnym 4* hotelu z formułą all inclusive.

Do Afryki udacie się w terminie 8- 15 grudnia. Czeka was bezpośredni lot na Djerbę, a jako miejsce wylotu macie do wyboru 2 miasta w Polsce (szczegóły poniżej). Na wyspę wybierzecie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Caribbean World Djerba. Na miejscu znajdziecie wyposażoną salę fitness, bary oraz restaurację serwującą dania w formule all inclusive. Do tego na terenie obiektu znajdziecie basen zewnętrzny oraz bogatą ofertę sportową. Dotychczasowi goście świetnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 99 PLN/osoba

Potrzebujecie odskoczni od drinków i basenów? W takim razie wybierzcie się w rejs statkiem pirackim na Wyspę Flamingów! Mnóstwo czasu na pływanie i snorkowanie oraz smaczny lunch w cenie to zapowiedź udanej przygody na falach.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »