Fly4free.pl

Urlop w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1980 PLN (wyloty z 2 miast)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Medolka / Shutterstock.com
od
1980 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.12.2022 - 12.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Potrzebujecie beztroskiego urlopu w słonecznej Afryce? W takim razie wybierzcie się na wczasy z biurem podróży do Tunezji, gdzie zatrzymacie się w świetnym 4* hotelu z formułą all inclusive.

Do Afryki udacie się w terminie 5- 12 grudnia. Czeka was bezpośredni lot na Djerbę, a jako miejsce wylotu macie do wyboru 2 miasta w Polsce (szczegóły poniżej). Na wyspę wybierzecie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Djerba Castille. Na miejscu znajdziecie wyposażoną salę fitness, bary oraz restaurację serwującą dania kuchni międzynarodowej w formule all inclusive. Do tego na terenie obiektu znajdziecie basen zewnętrzny oraz bogatą ofertę sportową.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszaw
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 99 PLN/osoba

Potrzebujecie odskoczni od drinków i basenów? W takim razie wybierzcie się w rejs statkiem pirackim na Wyspę Flamingów! Mnóstwo czasu na pływanie i snorkowanie oraz smaczny lunch w cenie to zapowiedź udanej przygody na falach.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »