Fly4free.pl

Urlop w Miami za 3391 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w South Beach

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3391 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swoją zimową wycieczkę do „słonecznego stanu” i ciesz się wypoczynkiem na malowniczej Florydzie. Zrelaksuj się na pięknych plażach South Beach, wybierz się na Key West oraz odwiedź Universal Studios.

Do USA podróżować będziesz z Warszawy w terminie 4 – 11 (12) lutego. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal. Po drodze czekać cię będą wygodne przesiadki w Lizbonie. Bez dodatkowych kosztów na wyjazd udasz się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym.

W South Beach zatrzymasz się w 3* hotelu Oceanside, który znajduje się blisko plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz za 3391 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Podróż 4658 PLN/2 osoby

Warszawa – Miami – Warszawa >>

Hotel 2124 PLN/2 osoby/7 nocy

W Miami polecam pobyt w 3* hotelu Oceanside, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Twój pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę, klimatyzację, WiFi i balkon. Na terenie obiektu znajdziesz basen zewnętrzny z tarasem słonecznym.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 258 PLN/pobyt

Do miejsca zakwaterowania, na przylądek Key West oraz do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego, jak i w pozostałe rejony Słonecznego Stanu, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje: Miami
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1946 PLN
  • Liczba ofert352
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Miami
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »